+(48) 662 117 770 radek@radekrucinski.pl

COACHING I MENTORING

  • Coaching biznesowy jest wspólną pracą coacha i klienta – czasem jednej osoby, czasem całego zespołu – podczas której osiągane są cele biznesowe. Pozwala m.in. poprawić komunikację między pracownikami, organizację czasu czy tworzenie planów i strategii

  • Mentoring to proces, w którym mentor pomaga klientowi osiągnąć sukces firmowy i osobisty (w życiu zawodowym) korzystając ze swojego doświadczania, ze znajomości różnych modeli biznesowych, procedur, metod i procesów oraz z wykorzystaniem uświadomionych i nieuświadomionych zasobów klienta.

„Radek to doskonały coach. Jego zdolność do empatii, łatwość zadawania świetnych pytań i całkowita akceptacja klienta sprawiają, że odnosi on duże sukcesy w tej pracy. Radek zna wiele technik coachingowych i precyzyjnie je stosuje. Ponadto posiada solidną wiedzę o zarządzaniu i świecie biznesu w ogóle. Pomaga mu w jeszcze lepszym zrozumieniu klientów biznesowych. Mogę polecić Radka każdemu, kto szuka świetnego coacha i jest gotowy na zmianę w swoim życiu.”   

Małgorzata Migdał (Relationship Managers’ Team Lead)

 

Zapraszam do współpracy.